Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 15
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte na: Úvod » Prodej rodinného domu, PP 125 m², celkový pozemek 206 m², obec Černá Hora, okr. Blansko

Prodej rodinného domu, PP 125 , celkový pozemek 206 , obec Černá Hora, okr. Blansko, Ev.č.: 00242

001 pokoj s KK 1
002 pokoj s KK 2
003 pokoj s KK 3
004 koupelna s WC 1
005 koupelna s WC 2
006 schodiště
007 horní podesta

Kontaktujte makléře

Filip RozprýmFilip Rozprým
+420 777 324 250
[email protected]
IČ: 86986953
Vítejte v HPR Centrum, s.r.o.Vítejte v HPR Centrum, s.r.o.
Křenová 504/53
Brno - Trnitá
+420 728 506 050
[email protected]
Cena5 500 000 Kč
včetně provize RK
KategorieRodinné domy
LokalitaNa Ulici, Černá Hora
OkresBlansko
Velikost4 pokoje
Plocha užitná125 m²
Plocha pozemku206 m²
Plocha zastavěná126 m²
Plocha zahrady80 m²
Stav objektuPo rekonstrukci
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuŘadový
G (PENB nedodán)
Popis

Ve výhradním zastoupení majitele Vám představuji ke koupi rodinný dům na klidném místě v městysu Černá Hora. Dům je 2 podlažní, s možností obytného podkroví s menší zahrádkou (celková plocha pozemku včetně zahrádky je 206 m2) se zahradním domkem. Dům prošel kompletní rekonstrukcí, kdy z původního domu zbylo obvodové zdivo, dřevěné části stropů a střešní konstrukce včetně latění a krytiny. Vše ostatní je nové – včetně podlah, omítek, kompletních rozvodů instalací, oken atd. K úplnému dokončení zbývá doplnit obklady dlažbu a zařizovací předměty v koupelně a WC, koncové části vypínačů a zásuvek (jsou osazeny rámečky a zásuvky typu ABB Tango), KL se spotřebiči, dveře (včetně zárubní) a čisté podlahy. Toto vše je již po stránce realizační a finanční zcela na novém majiteli a jeho vkusu.
Dispozice domu je 4+kk + šatna + koupelna s WC v přízemí (dále WC v patře) s tím, že dle projektu lze v půdním prostoru dále vytvořit ložnici a koupelnu s WC. Celková využitelná podlahová plocha je 125 m2 a pokud využijete také podkroví, můžete podlahovou plochu zvětšit ještě o dalších 44 m2 na 169 m2. Velkorysý je prostor 1+kk v přízemí, který má plochu 51,5 m2 s přístupem na zahradu francouzským oknem.
Elektrické podlahové vytápění. Dům je napojen na veškeré inženýrské sítě, tedy mimo přípojky elektrické energie také na veřejný vodovodní řad a veřejnou kanalizaci. Rozvod plynu v domě byl majitelem zrušen, avšak přívod plynu z plynové přípojky je pro případné budoucí využití ukončen ve vstupní chodbě.
Obvodové stěny domu jsou z pálených cihel tl. 450 a 400 mm a YTONGU o tl. 450, 400 a 300 mm. Vnitřní příčky jsou z YTONGU. Obvodové stěny jsou ze dvora zatepleny extrudovaným polystyrenem o tl. 140 mm. U čelní fasády je také v projektu (dle kterého je rekonstrukce realizována) uvažováno se zateplením 140 mm EPS (již k dokončení novým majitelem – včetně klempířských prvků oken). Na fasádě je provedena příprava pro osazení venkovních žaluzií. Okna jsou plastová, se 7mi komorovým profilem a izolačními trojskly, stejně tak vstupní dveře jsou plastové. Podlaha nad terénem je zateplena extrudovaným polystyrenem, stejně tak strop nad 2. NP je zateplen extrudovaným polystyrenem, respektive systémem PURIOS E. Krytina je pálená drážková taška a je, stejně jako krov, v plně funkčním stavu.
Parkování je před domem, je zde také příprava pro pokládku zámkové dlažby a parkování přímo u fasády domu.
V městysu Černá Hora je plné občanské vybavení – obchody, pošta, základní škola a mateřská školka, praktický lékař, dětský lékař, sportoviště, hotel a v neposlední řadě proslulý pivovar. Černá Hora je také obklopena lesy a zelení a turistiku i sportovní vyžití zde můžete pěstovat měrou neomezenou.
Pro prohlídku, či další informace, které by Vás zajímaly, jsem Vám plně k dispozici. Přijďte se podívat, jsem jist, že se Vám dům bude líbit.
PENB majitelem zatím nedodán, proto uvedena zatím klasifikace G (po dokončení zateplení čelní fasády je počítáno s klasifikací ve třídě C).