Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 25
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte na: Úvod » Nabízíte nemovitost?

Nabízíte nemovitost?

Šetříme Váš čas, peníze i nervy

Klienty často trápí výše provize, kterou si RK ponechává (2-5% z ceny nemovitosti v závislosti na jejím typu, lokaci aj.). Stačí si však uvědomit, že naše RK je schopná Vaši nemovitost prodat rychleji a často za výhodnější cenu. Uvažte, že tedy ve výsledku samoprodejem neušetříte či dokonce tratíte, a pokud ušetříte, tak maximálně řádově pár tisíc, ale stojí Vám to za ten čas, práci, nervy a nejistotu?

Prodat byt či dům bez rizik, výhodně a v souladu s veškerou legislativou je v dnešní době pro běžného občana obtížné. Jenom samotné zjišťování všech informací přináší majiteli nemovitosti stres a vyžaduje spoustu jeho času. Průzkum si vyžádá mnoho hodin času a ani poté si nemůže být prodejce jistý, zda se dozvěděl již vše potřebné.

Nemluvě pak o praktických zkušenostech a přehledu, které jsou potřeba pro faktické shánění kupce a všechno papírování kolem.

Spolupráce s realitní kanceláří je pro vás vhodná alternativa v těchto případech:

 • pokud se nevyznáte v oboru a legislativě
 • nemáte mezi svými známými spolehlivého makléře, kterému byste s klidem mohli svěřit prodej své nemovitosti

Když svou nemovitost svěříte do rukou našich profesionálů, odpadne Vám většina starostí a stresu. Navíc ušetříte spoustu času, který můžete věnovat důležitějším věcem ve Vašem životě.

JAK TO PROBÍHÁ, KDYŽ MÁTE NEMOVITOST NA PRODEJ?

 1. Nezávazně se potkáme, abychom
  • si popovídali o vašich preferencích (rychlost prodeje, cena, ...)
  • probrali možnosti, jak a za kolik Vaši nemovitost lze prodat
 2. Podle toho nastavíme marketingovou strategii
  • zajistíme inzerci a další aktivity
  • poradíme Vám, jak připravit nemovitost, aby zaujala
  • uspořádáme prohlídky
 3. Najdeme zájemce a vybereme a prověříme kupce
 4. Prodáme Vaši nemovitost za výhodnou cenu
 5. Zařídíme papírování
  • ve spolupráci s právníkem zpracujeme návrhy smluv
  • zajistíme uzavření smluv
  • zajistíme převod nemovitosti na katastru nebo družstvu
  • připravíme pro vás daňové přiznání z nabytí nemovitosti a daň za Vás zaplatíme na účet finančního úřadu (přestože za zaplacení daně ručí kupující, plátce této daně jste vy)
 6. Zajistíme včasnou platbu na Váš účet a předání nemovitosti

JEŠTĚ MÁTE POCHYBNOSTI O SPOLUPRÁCI S NÁMI?

Máme povědomí o tom, že ne vždy může být spolupráce s RK výhodná. Proč se tedy nemusíte bát svěřit Vaši nemovitost nám?

Nejen proto, že vám odpadne většina starostí a že jednání s námi je radost (viz O nás), ale hlavně z následujících důvodů.

5 DŮVODŮ, PROČ PRODAT NEMOVITOST S NÁMI

Vaši nemovitost prodáme za lepší cenu

Můžeme Vám pomoci s tím, co sami neumíte. Úspěch netkví jen ve zveřejnění nabídky/poptávky v inzerci, náš tým má potřebné prostředky, znalosti a hlavně zkušenosti. Víme, jak obchod dovést ke zdárnému konci. Vaši nemovitost prodáme za lepší cenu, neboť

 • máme širší možnosti a schopnosti v hledání kupců, neboť známe možnosti, potřeby a preference potenciálních zájemců o Vaši nemovitost
 • známe skutečně realizované prodejní ceny i aktuální konkurenční nabídky, proto umíme stanovit rozsah, v jakém by se měla prodejní cena nemovitosti pohybovat a snažíme se najít zájemce na jejím horním okraji

Vidíme očima Vašich potenciálních zájemců

 • zdůrazníme jedinečné klady nemovitosti
 • pomůžeme Vám připravit byt na prohlídku a vylepšit celkový dojem z nemovitosti, sdílíme s Vámi konkrétní rady, které jsme získali ve své dlouholeté a pestré praxi

Úspěšně odprezentujeme Vaši nemovitost

Dobrý makléř je v první řadě marketingový poradce. Bere v úvahu jedinečnost konkrétního případu (specifika nemovitosti, potřeby majitele, možnosti a další specifika na straně kupujícího)  a díky zkušenostem a srovnání s jinými prodeji volí nejlepší způsob nabízení a prodeje. Krom zveřejnění nabídky na mnoha portálech, zařídíme celou škálu marketingových nástrojů:

 • internetová inzerce různého druhu
 • jestliže nemáte vlastní fotografie, pakcelý objekt nafotíme a také vytvoříme popisky k nabídce
 • popisy objektu (cedule), rozdané kartičky v lokalitě, vývěsní tabule, příp. den otevřených dveří
 • oslovení zájemců z databáze aktivních poptávajících, kterou kancelář vlastní

Úspěšné předvádění bytu či nemovitosti mají své zásady. V tomto duchu zajistíme prohlídky vaší nemovitosti. Zodpovíme potenciálním kupcům otázky či námitky.

Vyjednáme nejlepší možné podmínky smlouvy a zajistíme její podpis

Realitní makléř musí umět obrousit nesoulad mezi stranami, které z principu sledují opačné zájmy, a dosáhnout dohody, která je v první řadě výhodná pro jeho klienta.

Bez takového prostředníka je často dotažení dohody obtížnější nebo se mnohdy vůbec nepodaří obchod dotáhnout do konce. V nás získáváte bezkonkurenčního zástupce svých zájmů.

Zůstáváme v tom s Vámi i nadále

Poskytujeme průběžné poradenství a pomoc. Můžete nám kdykoliv zavolat a probrat nezbytné údaje. Můžeme Vás propojit s dalšími odborníky, např. na pojištění budov.