Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 25
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte na: Úvod » O nás

Proč si vybrat právě nás?

HPR CENTRUM

Otevíráme dveře k Vašim snům

To, co si přeje prodejce a kupec, jsou jako dva dílky puzzle. Naší misí je najít takové dva dílky, které do sebe perfektně zapadají. Ať už chcete nemovitost pronajmout, prodat nebo koupit, náš HPR tým je tu pro Vás!

S čím vám můžeme pomoci?

S požadavkem na pronájem, koupi či prodej nemovitosti.

Proč si vybrat právě nás?

1. S námi Vám odpadne většina starostí

Převezmeme na sebe činnosti spojené s vaší nemovitostí a Vaší nabídce se budeme opravdu věnovat a o stavu Vás průběžně informovat.

  1. ve spolupráci s právníkem vyjednáme a zajistíme uzavření pro Vás co nejvýhodnější smlouvy (rezervační, nájemní, kupní smlouvy, smlouvy o smlouvám budoucích kupních, o převodu vlastnictví bytové jednotky/parkovacího stání)
  2. postaráme se o další formality (převody, katastr nemovitostí, formality spojené s převodem, daňové přiznání) vč. předání nemovitosti. daň z převodu nemovitosti bude uhrazena z advokátní úschovny z kupní ceny za prodávajícího přímo na účet finančního úřadu (ze zákona je ručitelem kupující, plátce však prodávající)
  3. nabízíme i advokátní úschovnu, která chrání Vaše peníze během procesu
V PŘÍPADĚ, ŽE SHÁNÍTE, získáme pro Vás takovou, která bude perfektně sedět Vašim potřebám a preferencím - více na Sháníte nemovitost?
V PŘÍPADĚ, ŽE NABÍZÍTE, zajistíme vše, co je potřeba, a dokážeme pro Vaši nemovitost sehnat toho nejlepšího kupce - více na Nabízíte nemovitost?

 

2. Jednání s námi je radost

Dbáme na osobní přístup a staráme se o Vaše potřeby.

Nejsme jen realitní kancelář bez tváře, jsme především skupina lidí. I my máme své rodiny, zájmy i sny, jsme lidé jako vy, a proto dbáme na individuální přístup. Naším cílem je pochopit Vaše potřeby a najít cestu k Vaší spokojenosti.

S námi si můžete být jisti, že hájíme Vaše zájmy jako své vlastní. Rovněž však máme citlivý přístup i k těm, s nimiž obchodujete (zájemci, kupující), tak aby byl soulad ve všech detailech (kdy prodat nemovitost, kdy a jak obdržet peníze, zvláště pokud se řeší návazné bydlení atd.).

3. Respektujeme váš čas

Poskytujeme komplexní servis tak, abyste vy mohli svůj čas věnovat věcem, které jsou pro vás důležité.

Díky naší flexibilitě a širokému záběru jsme schopni Vám na Váš požadavek zajistit kompletní servis od výběru realit, přes jejich financování, až po stavbu nebo rekonstrukci nemovitosti téměř po celé České republice. Naší doménou je hlavně Jihomoravský kraj, neboť zde žijeme a je to náš domov.

Zároveň chápeme, jak důležitá je informovanost. Zůstáváme s Vámi v kontaktu a informujeme Vás o vývoji. 

4. S námi jste v dobrých rukách

Jednáme fér a jsme experti. Sdílíme naše nejcennější znalosti a zkušenosti.

Díky našim dlouholeté zkušenosti na trhu realit a finančnictví dokážeme najít řešení, které pro vás bude ideální. Jako jednotlivci se svému oboru věnujeme hezkou řádku let, reality se staly naším hobby a díky tomuto kladnému vztahu ke své práci dosahujeme skvělých výsledků (viz Reference).

Ceníme si dobrého vztahu se svými klienty, proto nezamlčujeme žádná fakta a jednáme tak, abychom vždy chránili Vaše zájmy. 

5. Máme širší perspektivu

Pro své zázemí jsme vybrali příjemnou kancelář v budově Felicidad, která zajišťuje jak vaše pohodlí, tak šetrnost vůči životnímu prostředí.

Kancelář je kousek od centra (Křenová 53, Brno), dům je v moderním designu, samozřejmostí je výtah a můžete využít bezplatné vnitřní parkoviště. Celý objekt je bezbariérový.

Máme na paměti i širší důsledky našeho podnikání - celý dům je šetrný k životnímu prostředí. Vytápění je šetrné k ovzduší, objekt využívá dešťovou vodu a moderní úsporné formy topení a osvětlení zajišťují nízkoenergetické hodnoty. Těšíme se také, až se rozrostou nově vysázené zimní zahrady v čele domu, pak se bude objekt podílet na čištění vzduchu a keře a květiny zajistí příjemnou atmosféru.