Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 15
Provozováno na realitním systému Realman
Nacházíte na: Úvod » Prodej, Rodinné domy, 1457 m² - Svinošice vč. fotovoltaické elektrárny

Prodej, Rodinné domy, 1457 - Svinošice vč. fotovoltaické elektrárny, Ev.č.: 00262

13. Krb_Agorafocus
14. Vodní stěna
Interiérjpg
12. Vinotéka_bar
10.Knihovna
Herna_celkový pohled
Interiér

Kontaktujte makléře

Lukáš HlavatýLukáš Hlavatý
+420 608 081 986
[email protected]
IČ: 74708384
Vítejte v HPR Centrum, s.r.o.Vítejte v HPR Centrum, s.r.o.
Křenová 504/53
Brno - Trnitá
+420 728 506 050
[email protected]
Cenainfo v RK
cena včetně fotovoltaické elektrárny (realizace proběhne začátkem roku 2023)
KategorieRodinné domy
LokalitaSvinošice
OkresBlansko
VelikostAtypický
Plocha užitná255 m²
Plocha pozemku1.457 m²
Plocha zastavěná232 m²
Plocha zahrady1.225 m²
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
F (235 kWh/m2 za rok)
zobraz vybavení
Popis

Hledáte mimořádné bydlení v krásné přírodě a přesto blízko Brna?
Prosvětlený rodinný dům o dispozici 6+KK s fotovoltaickou elektrárnou (realizace proběhne začátkem roku 2023), nádhernou zahradou, velkou terasou, a unikátním architektonickým řešením z ateliéru Burian-Křivinka vás osloví dokonale promyšleným prostorem, z nějž vyzařuje klid a blízkost k základním elementům. Stabilita zděného přírodního kamene, dřeva a kovu se přirozeně pojí s energií ohně, vody a světla.
Velkoryse pojatý otevřený obytný prostor v přízemí je velkoplošnými posuvnými plochami propojený se zahradou a s velkou terasou a nabízí úchvatné výhledy na zvlněné kopce Moravského krasu i na pěstěnou zahradu, která je pohledovou dominantou této části. V létě pro odpočinek ve stínu i potěchu z krásných růží, v zimě prostor skýtá pohledy na okolní zasněženou krajinu v útulném teple celoproskleného závěsného krbu FOCUS. Originální vodní stěna se postará o vlídné klima při čtení v rozsáhlé knihovně, u sklenky vína v baru celoprosklené vinotéky nebo u partičky biliardu s přáteli. Nasvícená fontána v atriu dotváří příjemnou pohledovou i zvukovou kulisu této části domu.
Další dominantou přízemí je otevřená designová kuchyně s jídelnou, která osloví především milovníky kvalitní přípravy jídla; špičkové spotřebiče Gaggenau dávají záruku vysoké a trvalé kvality. Samozřejmostí je kvalitní myčka, trouba s pyrolýzou, samostatná parní trouba, vysoká ohřívací zásuvka, kvalitní pracovní deska ze Silestonu a množství úložného prostoru s funkčními výsuvy. Otevřený prostor jídelny zaujme krásnou dubovou podlahou.
Zajímavým prvkem obytné části přízemí je krásné a pohodlné dřevěné schodiště vedoucí na galerii v 1. patře, která otevírá klidovou část domu. Její součástí je relaxační zóna s infrasaunou a proutěným nábytkem, dále ložnice s prostornou šatnou a balkonem a další dva pokoje (pracovny/pokoje pro hosty), koupelna s rohovou vanou a sprchovým koutem a samostatné WC.
K domu patří garáž využívaná jako sklad a dílna. Dlážděný dvůr poskytuje dostatečný prostor pro parkování 3 aut na uzavřeném vlastním pozemku.
Důmyslně založená zahrada s pěkně rostlými stromy a keři má v různých částech zavlažování a osvětlení, zděný zahradní domek je pohledově odstíněn. Přívod vody je na čtyřech místech pozemku. Robotická sekačka Robomow 615 Pro je dimenzována na všechny travnaté plochy. Velikost zahrady vytváří potenciál pro další rozvoj (bazén, dětské vybavení atd.)
Technický stav domu je výborný. Vinotéka je klimatizována samostatně. Dům má zabezpečovací systém. Hliníkové venkovní žaluzie, stejně jako fontána mají dálkové ovládání. Terasu podle potřeby stíní nová markýza a průhledové screenové rolety.
Krásné místo rezidenčního charakteru je v blízkosti lesů a skal Babího lomu a je v pohodlné dojezdové vzdálenosti do Brna (15km) i do Blanska (10km) s výborně dostupnými nákupními možnostmi (Globus, Bauhaus, ostatní řetězce také v Blansku nebo v nedaleké Kuřimi. Okolí nabízí sportovní vyžití, pěstuje se tu kynologie, cyklistika, turistika, běžky. DOPORUČUJEME!